Global Offers

Global Offers 25 yılı aşkın SAP deneyimlerini tek bir çatı altında birleştiren danışmanları ile yüksek çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.Global Offers bu ihtiyaçların karşılanmasında deneyim ve uzmanlığını müşterilerine sunar.

Müşterilerinin SAP’iyi yüksek verimle kullanması; yatırımlarından en hızlı sürede geri dönüş sağlaması için gerekli her türlü iş, ürün, süreç, teknoloji ve entegrasyon hizmetlerini sağlamak başlıca faaliyet alanıdır.

Deneyimli danışman kadrosu ile her büyüklük ve kapsamdaki SAP projesini, uçtan uca sadece kendi kaynakları ile gerçekleştirebilecek SAP danışmanlık ve çözüm şirketidir.

Misyon:
Global Offers, finansal çözümler, tedarik zinciri yönetimi ve üretim planlaması konularında uzmanlaşmış bir SAP danışmanlık şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize bu alanlarda mükemmelliği sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine, rekabet avantajı elde etmelerine ve sürdürülebilirliklerini artırmalarına yardımcı olmaktır. Global Offers olarak, iş dünyasının her seviyesindeki müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmak için en iyi uygulamaları sunmaktayız.

Vizyon:
Global Offers, SAP danışmanlığı alanında dünya çapında tanınmış bir lider olmayı hedefler. Vizyonumuz, müşterilerimizin finansal çözümler, tedarik zinciri yönetimi ve üretim planlamasında mükemmel sonuçlar elde etmelerine yardımcı olarak, iş dünyasının dönüşümünü şekillendirmek ve liderlik yapmaktır. Global Offers olarak, inovasyon, uzmanlık ve küresel etki ile iş dünyasına ilham vermek ve rehberlik etmek istiyoruz.

0
Yıllık SAP Danışmanlığı Tecrübesi
0
Farklı Endüstride Uzman
0
SAP Danışmanı
0
Canlı Proje Yerinde Destek Hizmeti

İnsanlar Bizim için Neler Söyledi

Yaptığımız SAP projelerinde ve yerinde desteğimizle müşterilerimizi memnun ediyoruz.